360° YETKINLIKLER

Sizin başarınız için bizim katkımız! Simon Hegele size tedarik zincirinin tüm evrelerinde geniş kapsamlı ve işinize özel olarak tasarlanmış lojistik çözümleri sunar.

read more

SERVİSLER

Lojistik VE ÖTESİ ! Biz standart lojistik hizmetlerinden daha fazlasını sunuyoruz. Sizin süreçlerinizle uyumlu katma değerli hizmetlerimiz, sizin asıl faaliyetlerinize odaklanmanızı sağlar!

read more

KARIYER

Kişisel başarı öykünüz Simon Hegele'de! Simon Hegele şirketler grubu işveren olarak bir çok kez ödül almıştır. "Potansiyeli tanı, destekle ve geliştir" ilkesi kendini ispatlamıştır.

read more

Konferans Salonlarımızda Toplantılar

Frankfurt, Forchheim ve Karlsruhe'deki konferans merkezlerimizde size ve iş ortaklarınıza prezentabl mekanlar sunmaktayız. Küçük çaplı iş görüşmelerinden uluslar arası misafirlerin katılacağı büyük toplantılara kadar imkanlar sunulmaktadır.

read more

Simon Hegele - 360° Yetkinlikler

360° SAğlıK

Sağlık sektöründeki dünyanın önde gelen hizmet sağlayıcıları bizim uzun yıllara dayanan tecrübemize ve yetkinliğimize güveniyor.

read more

360° Endüstri

Bu sektörde çeşitlilik gösteren talepleri özel olarak müşteri ihtiyacına göre hazırlanmış tedarik zinciriyle karşılıyoruz.

read more

360° Ticaret

Ticari sektörlerin dinamizmine uygun geliştirilen komple çözümler paketlerimiz müşterimizi daha başarılı ve esnek olması konusunda destekliyor.

read more

Simon Hegele Şirketler Grubunun Web Sayfasına Hoşgeldiniz,

Anasayfada şirketimiz, hizmetlerimiz ve yetkinliklerimiz hakkında genel bilgileri Türkçe olarak bulabilirsiniz.
Diğer bütün bilgileri sonraki sayfalarda İngilizce olarak bulabilirsiniz.


Lojistik VE ÖTESİ… Bu ilke 90 yılı aşkın süredir Simon Hegele şirketler grubunun ve hizmetlerinin gelişimindeki itici kuvveti teşkil etmektedir.
1920 yılında mobilya nakliye şirketi olarak kurulan Simon Hegele; kendisini tedarik zinciri boyunca; yenilikçi, hizmet çeşitliliği olan ve yüksek nitelikli bir lojistik hizmet sağlayıcısı olarak geliştirmiştir. Böylelikle müşterisi kendi asıl faaliyetlerine odaklanabilmektedir.
Simon Hegele’yi öne çıkartan özellik; verdiği hizmetlerde, müşterinin süreçleriyle iç içe ve aşina olabilmesi ve böylelikle müşterinin isteyeceği süreçlerin optimize edilmesindeki sürdürülebilirliği aktif olarak ileriye götürmesidir.

Simon Hegele ne klasik anlamda bir nakliyecidir ne de standart bir lojistik firmasıdır. Simon Hegele müşterisine özel ve uzmanlık gerektiren, müşterinin kendi süreçlerine göre hazırlanmış katma değeri olan bir hizmet sunmaktadır.
Özetle; Simon Hegele, müşterisinin katma değer zincirinin entegre ve ayrılmaz bir parçası anlamına gelmektedir. Bu yaklaşım Simon Hegele’yi bu kadar başarılı kılmıştır.

EYS Politikası


Simon Hegele - Hizmetler

Tedarik Lojistiği

Tedarik Lojistiği, kendisini bir işletmeyi küresel rekabette ekonomik başarıya götüren bir kilit noktası olarak geliştirmiştir.


Üretim Lojistiği

Üretim lojistiği, işletme içerisindeki tüm malların, hizmetlerin ve bilgi akışlarının optimum dağıtımını sağlar. Bununla birlikte üretim safhalarının planlamasına ve depolama kapasitelerine de entegre edilmiş durumdadır.


Tersine Lojistik

Simon Hegele, yenileme ve geri dönüşüm amaçlı entegre çözümleriyle müşterisinin kullanılmış ürünlerine tekrar ulaşmasını ve yeniden değerlendirilmesi konusunda destek sağlar.


Ambalajlama Hizmetleri

Planlamadan başlayarak ürüne özel ölçülerle yapılan ambalajlama – ambalaj hizmetleri konusunda Simon Hegele geniş kapsamlı bir yetkinlik oluşturmuştur.


İleri Teknoloji Nakliyesi

Simon Hegele'nin ileri teknoloji nakliyeleri, son derece hassas, ambalajlı veya ambalajsız ileri teknoloji ürünleri için özel olarak geliştirilen bir dağıtım ağına dayanmaktadır.


Yedek Parça Lojistiği

Lojistikte nerdeyse başka hiçbir alanda bu denli karmaşa ve zaman baskısı yoktur. Parçanın temin edilmesi, kısa teslimat süresi ve süreç istikrarı önkoşuldur.


Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetimi

Simon Hegele müşterisinin teslimat zincirini müşteri süreçlerine özel hazırlanmış ve güvenilir Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetimi ile güvence altında alır.


Katma Değer Servisler

Mevcut katma değerli servislerin çeşitliliği ile Simon Hegele müşterisini planlamada ve lojistik zincirinin optimize edilmesinde destekler.


Konferans Merkezi

Simon Hegele'nin konferans merkezleri size küçük çaplı iş görüşmelerinden uluslar arası misafirlerin katılacağı büyük toplantılara kadar prezentabl mekanlar sunar